top of page

Hakkımızda

1992 yılında İstanbul'da kurulan firmamız aradan geçen sürede yenilik ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek gerek sunum alanları gerekse üretim tesisleri anlamında her geçen sene kendini geliştirmiştir.

Özellikle, ürünlerimizi size sunabildiğimiz 9300 mt2 lik 4 ayrı mağazamız ve 7000mt2 üzerinde ki üretim alanımız ile her zaman en yüksek kaliteyi en uygun koşullarda sizlerin beğenisine sunmayı amaçlamaktayız.

 

Sektörde yer alan bir çok firmanın aksine ürünlerimizin çok büyük bir yüzdesi kendi tesislerimizde kendi çalışanlarımız tarafından imal edilip sizlere ulaştırılmaktadır.

Bu durum ürünlerin hazırlanış etaplarında büyük bir titizlikle üretilmesine ve aynı hassasiyetle sizlere ulaşmasındaki güvencemizdir.

Hem ürünlerimizin hem de çalışan kadromuzun sizinle olan ilişkilerinin üst seviyede olmasının arkasındaki güç de bu güven duygusudur.

Şirketimiz, 31. yılında gerek ürün seçenekleri gerek ise yaşam veya iş alanınıza uygun mimarı çözümleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

bottom of page